החישוב שאני עושה בגדול לגבי סכום המיסים – 117% על מחיר נטו של הרכב בחו"ל. אם מדובר ברכב היברידי פלאג אין מוריד 45,000 ש"ח ואם מדובר ברכב חשמלי מוריד 75,000 ש"ח אלה סכומי התקרה להנחה שמקבלים.

אם מחיר הרכב כולל מיסים יוצא מעל 300,000 ש"ח יש להוסיף עוד 20% על ההפרש מס יוקרה. במקרה זה מדובר על סכום רכישה של כ- 45,000 דולר / 40,000 אירו

אנשי המכס בישראל רואים באזרח הקטן מטרד במקרה הטוב נוכל שקרן וגנב במקרה הרע. אני מזמין את הפרקליטות לתבוע אותי על לשון הרע נגד משרתי ציבורי, וכפי שהם מאיימים עליי מידי פעם. אבל לפני שהם עושים זאת אני מציע להם לקרוא את פרוטוקול 144 של ישיבת הכלכלה של הכנסת מתאריך 25.1.2016 שבו הצלחתי לשנות את חוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב כך שעוסק יוכל לייבא כל רכב, ולא כפי שמשרד התחבורע כולל סמנכ"ל תנועה מר אבנר פלור ויועמ"ש עו"ד חוה ראובני רצו דהיינו, לאפשר יבוא אישי ללא אחריות יצרן, ללא מוסכים, ללא חלקי חילוף, ללא תיקוני ריקול , וכפי שעו"ד עינבל קורקוס פנחס ביקשה .

"שמי עינבל קורקוס מהמחלקה המשפטית במכס… ניסיון העבר שלנו בעיקר ביבוא האישי… יש לא מעט הצהרות כוזבות במימדים עצומים …"

אתם מבינים עו"ד עינת קורקוס מאשימה אותנו אזרחי מדינת ישראל שמנסים לעשות יבוא אישי שאנחנו מנסים להתחמק מתשלום מס באמצעות הצהרות כוזבות.

עו"ד עינת קורקוס את יודעת שיש גם אנשי מכס מושחתים? אז אני לא אומר שכל אנשי המכס מושחתים , אני טוען שהם כמו משרתי ציבור אחר הם עצלנים שלא רוצים לתת שירות.

עו"ד עינת קורקוס את פשוט שקרנית!

עו"ד עינת קורקוס את לא ראויה לייצג את המכס כיוון שמדברייך משתמע כי את חושבת שמרבית אזרחי מדינת ישראל הם שקרנים שמגישים הצהרות כוזבות.

עו"ד עינת קורקוס את פשוט לא מבינה את עובדות החיים, אזרח מן השורה לא מסוגל להמציא חשבונית רכישת רכב מספק בחו"ל כרצונו. אף ספק בחו"ל לא ירמה בשביל איזה לקוח ישראלי , הוא יכול לאבד את הפרנסה שלו! את פשוט לא מבינה איך העולם מתנהג !

אכן יש שקרנים ופושעים שמנסים לתחמן את המכס באמצעות חשבוניות מזויפות, אך הם מיעוט שבמיעוט, מרבית הישראלים הם אנשים הגונים כמוני. ובאופן אישי אני אומר לך שבעניין של יבוא אישי של רכב ע"י מורה דרך או מונית אין לאף אחד מניע לרמות בקשר למחיר הרכב כיוון שיש לנו פטור ממיסים! את הבנת את זה עו"ד עינבל קורקוס פנחס ? בשביל מה אני בכלל צריך לשקר את המכס, הרי אני כלל לא משלם מכס.

עו"ד עינבל קורקוס פנחס את חייבת לפעול ע"פ הקוד האתי של רשות המיסים הכולל כבוד נימוס והגינות "עובדי הרשות ינהגו בכבוד, בנימוס, בהוגנות ובדרך ארץ כלפי כל אדם…" את הבנת את זה? ברגע שאת עמדת מולי בדיון ואמרת "… מניסיון העבר שלנו בעיקר ביבוא האישי… יש לא מעט הצהרות כוזבות במימדים עצומים …" את פגעת בי והוצאת אותי פושע! ולכן אני כותב שורות אלו .

למרות הכוונה הטובה לתת בידי האזרח מדריך ליבוא אישי של רכב, המדריך כתוב בשפה שלא מובנית אפילו לי שאני מצוי בענף, ובוודאי לא לאדם שאינו מתוך הענף.

כשאתם רוצים לתת לאזרח כלי לצורך מידע תנגישו לו את זה בצורה של מסמך שניתן לעבוד איתו, ולא כמו שאומרים בצבא מסמך מפוזר כמו פרה שמשתינה ברוח. כל נושא צריך להיות מלווה בדף הסבר שניתן להורדה למחשה הביתי בנוחות בתצורת PDF שניתן לעבוד איתה.