למה משרדי הרישוי לא נותנים שירות בטלפון?!

למה הציבור צריך לבזבז מיליוני שעות עבודה כדי להגיע ולחזור למשרדי הרישוי, למה משרד התחבורה מבזבז עשרות מיליוני שקלים על אולמות קבלה לא נדרשים, למה להוסיף אלפי מכוניות לעומס בכבישים?!

נא הצטרפו למאבק תשקיעו 2 דקות להצטרף,  לינק  לעצומה , יש ללחוץ על הלינק ולמלא את הפרטים

צו תעריף המכס תיקון 25 התשמע"ג-2013 

רעיון מצוין ומבורך מי שחשב לתת תמריץ הפחתת מס לרכב שיש בו אביזרי בטיחות. יבואני רכב עושים זאת ללא בעיה יש להם אישור יצרן וזה ממש לא בעיה בשבילם. אבל למי שעושה יבוא אישי לרכב זו משימה בלתי אפשרית.

מר משה ויצמן – מנהל אגף הרכב הנכבד  באיזה עולם אתה חי?! איך אתה חושב שאני אזרח מן השורה, שהצלחתי פעם ראשונה בחיי לעשות יבוא אישי לרכב לצורך עיסוקי,  אוכל להביא אישור יצרן, מה אתה רוצה שאני אסע לחו"ל אדבר עם יצרני הרכב ויקבל אישור כאשר הם בכלל לא עונים למייל שלי וממש מעדיפים שלא אוכל לעשות יבוא אישי לרכב ויבואני הרכב בישראל ינצלו את כוחם המונופוליסטי כדי לעשוק אותנו עוד קצת.

מר משה ויצמן אני יודע שאתה איש נקי כפיים אבל אט אט המנטאליות של אבנר פלור סמנכ"ל תנועה משתלטת עליך ואתה מתחיל ממש כמוהו לעשות הפליה לטובת יבואני הרכב ואתה נותן אותנו בידם. אתה יודע כמה כסף רוצה יבואן רכב כדי לתת אישור על אביזרי בטיחות לרכב ביבוא אישי?? יבואן רכב שונא את הליך היבוא האישי, והוא ממש לא רוצה לעזור לנו. יותר ויותר אני מתחיל להאמין שאתה כמו אבנר פלור מנסים לתקוע את תהליך יבוא רכב אישי וכך לשחק לידי יבואני הרכב ולהעצים את כוחם המונופוליסטי.

הפיתרון לעניין זה ממש פשוט כל ילד יכול להבין אותו – תגיד לי מר משה ויצמן הנכבד כשרכב עושה תאונה חס וחלילה או סתם יש תקלה האם אנחנו הולכים ליצרן כדי לתקן אותו, האם אנחנו הולכים ליבואן כדי שישחוט אותנו במחיר?  לא! אנחנו הולכים למוסך מורשה, והמוסך, ראה זה פלא, יכול לתקן כל מערכות הבטיחות ובוודאי שהוא יכול לאתר אותן ולאשר את הימצאותן.

אז תגיד לי מר משה ויצמן למה שהמוסך המורשה לא ייתן אישור על הימצאות אביזרי בטיחות ובא גואל לציון ונוכל לקבל את ה- 2,000 ש"ח החזר מהמכס.

ויש עוד עניין קטן, גם לאחר שיש את כל האישורים, במשרדי הרישוי לא יודעים איך להכניס את ה אישור לרישיון הרכב, ובמשרד הרישוי בתלפיות שלחו אותי ליבואן כדי שיעזור לי לרשום את אביזרי הבטיחות ברישיון הרכב. מר משה ויצמן אתה לא רואה את האבסורד שבעניין.

מר משה ויצמן מנהל אגף הרכב וגם מר אפי רוזן מנהל אגף הרישוי אני מאוד מקווה שתוך 30 יום תפקחו את עיניכם ותתנו לנו פיתרון ואם לא תמצאו אז להתראות בבית המשפט – לצערי זו השפה יחידה שאתם מבינים.

נוהל רישום אביזרי בטיחות  חתום ע"י מר משה ויצמן מנהל אגף הרכב – אזרח מהשורה לא יכול ליישם את הנוהל שלך מר משה ויצמן – מה דעתך לעזור לאזרחי מדינת ישראל ותפסיק לעזור רק ליבואני הרכב ולתקוע את האזרח הקטן שמנסה לעשות יבוא אישי לרכב.

תצהיר אביזרי בטיחות – זה התצהיר שפוטר את מכוני הרישוי המוסמכים לבחינת רכב ביבוא אישי מלתת אישור על אביזרי בטיחות. עוד המצאה מצחיקה של המערכת. אתה מבין מר משה ויצמן את הכסת"ח הזה?!

אם מכון רישוי הוא כזה חכם והוא יכול לבחון תקינות רכב מה הבעיה שלו להשקיע 3 דקות ולבחון את הימצאות אביזרי הבטיחות ולאשר את הימצאותם.

מר משה ויצמן – מנהל אגף הרכב אפילו אם זה יעלה לי 10,000 ש"ח עתירות לבית משפט בסופו של יום אתה תאשר לי את אביזרי הבטיחות כדי שאוכל לקבל 2,000 ש"ח החזר מהמכס וגם כל 12,000 אזרחי מדינת ישראל שעשו יבוא אישי לרכב משנת 2013 ומעת שיצא תיקון צו תעריף המכס (תיקון 25) התע"ג-2013 .

ככה אני בנוי רואה עוולה – לא יכול לעמוד מהצד ולשתוק.

לשירותך בכל עת, מוטי בר-נס